Будуємо можливості
для зростання вашого бізнесу

Успішне зведення нового промислового об’єкта відкриває бізнесу нові можливості.
Що б ми не створювали: склад, виробничий цех або торговий центр — ми не просто кладемо цеглу та ллємо бетон, а будуємо можливості для розвитку наших партнерів.

Перейти до наступної секції

Команда

Тарасенко Володимир Валентинович

Засновник

Дихнов Максим Михайлович

Технічний директор

Усач Олександр Леонтійович

Директор з виробництва

Капран Артем Сергійович

Головний механік

Капран Тетяна Валентинівна

Директор з управління персоналом

Павленко Олексій Савелійович

Директор коммерційний

Лаврушко Сергій Миколайович

Інженер-енергетик

Сердюк Олена Олександрівна

Адміністративний помічник директора

Безугла Тетяна Сергіївна

Інженер з проектно-кошторисної роботи

Сидоренко Наталія Миколаївна

Інженер з проектно-кошторисної роботи

Хлопко Юрій Олександрович

Інженер з проектно-кошторисної роботи

Грабко Оксана Василівна

Бухгалтер

Душенковська Ольга Павлівна

Менеджер з постачання

Євдокімова Оксана Анатоліївна

Комірник

Карпенко Андрій Вікторович

Механік

Досягнення
та переваги

Віват Інвест вже 5 років має честь бути частиною Конфедерації будівельників України. КБУ — найбільша організація на території України, до складу якої входять понад 700 компаній, що представляє інтереси галузі будівництва.

З 2020 року Віват Інвест є резидентом та єдиним представником у регіоні THE WALL WORLD CLUB, яке об’єднало однодумців, метою яких є розвиток будівельної галузі та економіки нашої держави. 

Місія The WALL — об’єднати на незалежній платформі лідерів будівельної та суміжних галузей зі всього світу, готових разом розвивати їх через системні зміни, розвиток професійних кадрів і нових технологій.

Участь в організаціях допомагає налагодженню партнерських зв’язків, пошуку нових клієнтів та партнерів, сприяє постійному вдосконаленню власних вмінь та розширенню горизонтів.

Віват Інвест
є членом ради директорів та регіональним представництвом Конфедерації у Запорізькій області

З 2020 року Віват Інвест є резидентом та єдиним представником у регіоні THE WALL WORLD CLUB

Відгуки

BRW

ПрАТ «БРВ Київ» задоволені спільною роботою і з упевненістю можуть рекомендувати Віват Інвест як надійного і виконавчого партнера. Роботи були виконані з належною якістю, в установлені строки та на високому професійному рівні.

Запоріжсталь

ВАТ Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь» сподівається на подальше спільне співробітництво з Віват Інвест в частині реконструкції і модернізації підприємства. Виконані роботи відповідають технічній документації, вимогам безпеки, технологічним нормам і стандартам. При виконанні робіт відзначено високий рівень професіоналізму і компетентності фахівців Віват Інвест.

Інтеркерама

ПрАТ «Інтеркерама» висловлює подяку Віват Інвест за виконання робіт по влаштуванню наливних підлог у виробничому комплексі. Роботи були виконані з належною якістю, в установлені строки та на високому професійному рівні. ПрАТ «Інтеркерама» задоволені спільною роботою і з упевненістю можуть рекомендувати Віват Інвест як надійного і виконавчого партнера.

Донбас Арена

ТОВ «Донбас Арена» задоволені спільною роботою і з упевненістю можуть рекомендувати Віват Інвест як надійного і виконавчого партнера. Роботи були виконані з належною якістю, в установлені строки та на високому професійному рівні.

Нова Лінія

ТОВ «ВП Девелопмент» готове рекомендувати Віват Інвест як надійного, кваліфікованого, ефективного підрядника і відповідального партнера. В ході виконання зобов'язань за договором компанія продемонструвала оперативність в розробці і реалізації технічних та технологічних рішень в разі виникнення необхідності. Хотілося б відзначити належний рівень інженерних кадрів, гнучкий підхід до потреб Замовника.

Презентація
про компанію